1

Wybory sołtysa.

Harmonogram zebrań sołeckich w sprawie wyboru sołtysów w sołectwach:

  1. Sołectwo Babiak – 05.01.2019 godz. 16.00 – Sala GOKiBP w Babiaku – odbyło się,
  2. Sołectwo Bogusławice – 26.01.2019 godz. 16.00 – Świetlica wiejska w Bogusławicach.
  3. Sołectwo Bogusławice-Nowiny – 02.02.2019 godz. 15.00 – Świetlica wiejska w Janowicach.
  4. Sołectwo Brdów – 26.01.2019 godz. 16.00 – ZS w Brdowie,
  5. Sołectwo Brzezie – 10.02.2019 godz. 15.00 – Świetlica wiejska w Brzeziu,
  6. Sołectwo Dębno Królewskie – 20.01.2019 godz. 15.00 – Sala OSP w Dębnie Królewskim.
  7. Sołectwo Dębno Poproboszczowskie – 10.02.2019 godz. 16.00 – ŚDS w Dębnie Królewskim.
  8. Sołectwo Góraj – 19.01.2019 godz. 17.00 – Świetlica wiejska w Góraju.
  9. Sołectwo Janowice – 12.01.2019 godz. 18.00 – Świetlica wiejska w Janowicach.
  10. Sołectwo Korzecznik-Podlesie – 13.01.2019 godz. 16.00 – U Sołtysa.
  11. Sołectwo Korzecznik-Szatanowo – 12.01.2019 godz. 16.00 – Szkoła Podstawowa w Korzeczniku.
  12. Sołectwo Lichenek – 03.02.2019 godz. 16.00 – GOKiBP w Babiaku (piwnica).
  13. Sołectwo Lubotyń – 05.01.2019 godz. 16.30 – Sala OSP w Lubotyniu-odbyło się.
  14. Sołectwo Lipie Góry – 12.01.2019 godz. 16.00 – ŚDS w Dębnie Królewskim.
  15. Sołectwo Maliniec – 02.02.2019 godz. 16.00 – ŚDS w Dębnie Królewskim.
  16. Sołectwo Mchowo – 26.01.2019 godz. 16.00 – Świetlica wiejska w Góraju.
  17. Sołectwo Mostki-Kolonia – 13.01.2019 godz. 15.00 – GOKiBP w Babiaku (piwnica).
  18. Sołectwo Nowiny Brdowskie – 02.02.2019 godz. 16.00 – ZS w Brdowie.
  19. Sołectwo Ozorzyn – 12.01.2019 godz. 14.00 – GOKiBP w Babiaku (sala).
  20. Sołectwo Osówie – 19.01.2019 godz. 16.00 – ŚDS w Dębnie Królewskim.
  21. Sołectwo Polonisz – 09.02.2019 godz. 16.00 – GOKiBP  w Babiaku (piwnica).
  22. Sołectwo Psary – 10.02.2019 godz. 16.00 – ZS w Brdowie.
  23. Sołectwo Podkiejsze – 09.02.2019 godz. 16.00 – ŚDS w Dębnie Królewskim.
  24. Sołectwo Radoszewice – 27.01.2019 godz. 15.00 – U Sołtysa
  25. Sołectwo Stypin – 19.01.2019 godz. 16.00 – U Sołtysa
  26. Sołectwo Stare Morzyce – 20.01.2019 godz. 16.00 – Świetlica wiejska w Starych Morzycach
  27. Sołectwo Wiecinin  – 02.02.2019 godz. 17.00 – Kaplica w Wiecininie
  28. Sołectwo Zakrzewo – 09.02.2019 godz. 16.00 –  Świetlica wiejska w Zakrzewie
  29. Sołectwo Zwierzchociny – 03.02.2019 godz. 16.00 -ŚDS w Dębnie Królewskim
  30. Sołectwo Żurawieniec – 10.02.2019 godz. 15.00 – GOKiBP w Babiaku (piwnica)