1

Wyniki Wyborów Parlamentarnych w Gminie Babiak.

urnaZbiorcze zestawienie wyników głosowania w wyborach do Sejmu i Senatu zarządzonych na dzień 25 października 2015 r. – Gmina Babiak.

SEJM

Nazwa komisji Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Babiaku Szkoła Podstawowa w Babiaku Zespół Szkół‚ w Bogusławicach Zespół Szkół‚ w Brdowie Środowiskowy Dom Samopomocy w Dębnie Królewskim RAZEM
Numer obwodu 1 2 3 4 5
Sejm – Liczba wyborców uprawnionych do głosowania 1812 831 1349 1593 880 6465
Sejm – Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania 882 285 489 644 293 2593
Frekwencja 48,68% 34,30% 36,25% 40,43% 33,30% 40,11%
Sejm – Liczba kart ważnych 882 285 489 644 293 2593
Sejm – Liczba głosó nieważnych 34 11 32 35 15 127
Sejm – Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkie listy kandydatów 848 274 457 609 278 2466
KW Prawo i Sprawiedliwość 359 144 209 321 115 1148
Witold Wojciech CZARNECKI 97 44 77 132 26 376
Agnieszka MIRECKA-KATULSKA 25 3 10 9 3 50
Zofia Mariola ITMAN 12 8 19 21 10 70
Zbigniew DOLATA 25 10 12 18 1 66
Ryszard BARTOSIK 3 4 2 8 6 23
Waldemar MARCINIAK 26 17 20 17 4 84
Leszek Ryszard GALEMBA 139 44 53 92 61 389
Maryla Janina STOLAREK 6 1 2 0 0 9
Małgorzata Marta CICHACKA 2 2 3 8 1 16
Krzysztof Jan OSTROWSKI 3 0 1 0 0 4
Mateusz CZAPLICKI 1 2 1 1 0 5
Monika TWARDOWSKA 6 2 3 1 0 12
Anna WOŹNIAK 3 1 2 8 0 14
Maciej CZAJA 0 0 0 0 0 0
Jacek SZCZEPANKIEWICZ 1 1 1 2 0 5
Robert Adam POPKOWSKI 4 1 1 2 1 9
Halina MUSIAŁEK 3 3 2 0 2 10
Wojciech ZAJLER 3 1 0 2 0 6
KW Platforma Obywatelska RP 100 12 47 57 23 239
Paweł Antoni ARNDT 32 2 11 13 5 63
Tomasz Piotr NOWAK 19 3 12 11 1 46
Maria BYCHAWSKA 8 0 1 2 3 14
Donata Teresa HEDRYCH 1 0 1 1 1 4
Krzysztof Marceli MAZURKIEWICZ 17 1 8 8 6 40
Jadwiga WIELAND 2 0 0 2 0 4
Sławomir Piotr PRENTCZYŃSKI 0 0 1 0 0 1
Piotr Paweł‚ KOWALSKI 3 0 1 5 2 11
Urszula Iwona MACIASZEK 4 1 1 5 1 12
Krystyna Teresa ŻOK 1 0 0 1 0 2
Artur Piotr MOKRACKI 0 0 0 0 1 1
Paulina GRABOWSKA 6 5 10 5 1 27
Krzysztof Daniel SKRZYPCZAK 1 0 0 2 1 4
Arkadiusz Jan TOMASZEWSKI 2 0 1 1 0 4
Żanetta Magdalena MATLEWSKA 0 0 0 0 0 0
Andrzej Stanisław PACZKOWSKI 0 0 0 1 1 2
Anna Agnieszka JUNG 2 0 0 0 0 2
Dariusz Janusz MŁYNARCZYK 2 0 0 0 0 2
KW Razem 28 6 7 23 11 75
Małgorzata ADAMCZYK 14 5 3 12 4 38
Dawid MAJEWSKI 3 1 1 3 0 8
Paulina NOWAK 2 0 2 0 3 7
Krzysztof WOJCZEWSKI 0 0 1 1 2 4
Agnieszka FRANKOWSKA 3 0 0 3 0 6
Marcin JACUSZCZAK 1 0 0 0 0 1
Marta FRANKOWSKA 1 0 0 0 0 1
Grzegorz Andrzej KRYSTEK 0 0 0 1 0 1
Monika Jadwiga GAJ 2 0 0 1 1 4
Tomasz DARUL 2 0 0 2 1 5
KW KORWiN 37 6 16 26 8 93
Przemysław PIASTA 20 2 8 9 1 40
Przemysław DUDEK 3 1 3 0 1 8
Piotr BUKOWIECKI 6 0 0 2 5 13
Kamil Szymon CZELADZIŃSKI 0 0 0 3 0 3
Przemysław Tomasz GRONEK 0 0 0 2 0 2
Marzena PAŁASZ 2 0 1 2 0 5
Monika HOFFMAN 2 0 1 2 0 5
Maciej Jan FILIPIAK 0 0 0 1 0 1
Arletta SZANIAWSKA 1 1 1 0 0 3
Jerzy Bogdan GRALIŃSKI 2 0 0 1 0 3
Eryk KORZENIEWSKI 0 0 1 0 0 1
Renata BIELECKA 0 1 0 0 0 1
Łukasz KOMINIAREK 1 0 0 1 0 2
Aneta MARCINIAK 0 0 0 2 0 2
Agata RYCHTEROWICZ 0 0 0 0 0 0
Piotr KOSZTER 0 0 0 0 0 0
Inez SZYMAŃSKA 0 0 1 0 0 1
Justyna ROGACKA 0 1 0 1 1 3
Komitet Wyborczy PSL 126 45 136 80 60 447
Eugeniusz Tomasz GRZESZCZAK 12 6 8 5 5 36
Mirosława Katarzyna KAŹMIERCZAK 0 0 0 1 0 1
Marek Stanisław TOMICKI 113 35 128 69 50 395
Władysław KOCAJ 0 0 0 1 0 1
Tadeusz GEBLER 0 1 0 0 0 1
Jerzy Andrzej BERLIK 0 0 0 0 0 0
Urszula Barbara REMISZ 0 0 0 0 0 0
Krzysztof Zenon STRUŻYŃSKI 0 0 0 0 0 0
Zofia Czesława BIELECKA 0 1 0 2 0 3
Teodor STĘPA 0 0 0 0 0 0
Ewa SOBCZAK 0 0 0 1 2 3
Przemysław SZAFRAN 0 0 0 0 0 0
Hubert Jerzy TOMASZEWSKI 0 0 0 0 0 0
Elżbieta Joanna KORDYLEWSKA 0 1 0 0 0 1
Zofia Ewa GRUSZCZYŃSKA 0 0 0 1 0 1
Maciej Grzegorz GOMULSKI 0 0 0 0 0 0
Sylwia Dorota SMOLAREK 0 1 0 0 0 1
Andżelika Helena CHOJNACKA 1 0 0 0 3 4
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni 75 16 22 33 28 174
Tadeusz TOMASZEWSKI 22 7 3 9 17 58
Jacek KWIATKOWSKI 9 1 2 4 2 18
Kazimierz Czesław PAŁASZ 24 5 3 9 2 43
Ryszard Piotr NAWROCKI 1 1 0 2 1 5
Elżbieta STREKER-DEMBIŃSKA 2 0 1 2 1 6
Karol KUJAWA 0 0 1 1 0 2
Piotr SKRZYPNIAK 0 0 0 0 0 0
Rafał PERA 1 0 0 0 1 2
Miłosława Dorota STĘPIEŃ 2 0 0 1 2 5
Jan Stanisław LUBAS 1 0 0 0 0 1
Jadwiga Elżbieta JARONIEWSKA 5 1 9 1 2 18
Mirosława WIECZORKIEWICZ 0 0 0 0 0 0
Marcin JAGODZIŃSKI 0 0 2 0 0 2
Eleonora MATUSZEWSKA 1 0 1 0 0 2
Agnieszka Kazimiera FRĄCKOWIAK 0 0 0 0 0 0
Eleonora Krystyna MĄDRA 1 0 0 1 0 2
Adrian KRÓL 1 1 0 2 0 4
Marian Mirosław MARCZEWSKI 5 0 0 1 0 6
KWW Kukiz 15 94 38 15 53 25 225
Bartosz JÓZWIAK 44 19 5 14 11 93
SŁawomir Krzysztof PRZEKAZA 3 2 0 1 0 6
Michał‚ Tadeusz KOTLARSKI 9 4 0 3 2 18
Urszula REWERS-ŁECHTAŃSKA 5 0 0 3 0 8
Karolina PIASECKA 7 5 2 6 1 21
Anna PIETRZAK 8 2 1 2 3 16
Małgorzata WOJCIECHOWSKA 5 3 2 6 2 18
Jakub PERA 6 0 1 3 2 12
Małgorzata Agnieszka WAGNER 1 1 0 2 1 5
Elżbieta Franciszka BISKUP-KAŁWAK 0 0 0 0 0 0
Aleksandra GALOR 0 0 0 2 0 2
Bogusław Karol POTOCKI 1 0 0 0 0 1
Mariusz ĆWIKLIŃSKI 0 0 1 3 1 5
Ilona Wanda JAGIELSKA 2 0 2 2 0 6
Jan Stanisław DĘBIEC 0 0 0 0 0 0
Natalia JABŁOŃSKA 2 2 0 5 1 10
Jerzy Józef LEŚNIEWSKI 1 0 1 1 1 4
KW Nowoczesna Ryszarda Petru 29 7 5 16 8 65
Paulina HENNIG-KLOSKA 15 2 4 11 1 33
Dariusz KAŁUŻNY 5 2 1 2 4 14
Ernest Janusz IWAŃCZUK 0 0 0 0 1 1
Marcin Andrzej CHWAŁCZYŃsKI 0 0 0 0 0 0
Krzysztof Igor LEWICKI 3 0 0 0 0 3
Przemysław Krzysztof NIEZBECKI 0 0 0 0 0 0
Artur Paweł‚ PRZYSZŁO 1 1 0 0 0 2
Hanna KMIECIAK 1 0 0 0 0 1
Monika KOSIŃSKA 0 0 0 1 1 2
Jarosław Marek IGNASIAK 1 0 0 0 0 1
Magdalena SEKULSKA 0 1 0 0 0 1
Emilia WASIELEWSKA 1 1 0 0 0 2
Łukasz Mieczysław MUCIOK 1 0 0 0 0 1
Leszek Jan DRĄŻKIEWICZ 0 0 0 0 0 0
Magdalena SOBISIAK 0 0 0 1 0 1
Lilianna SZWARC 1 0 0 0 0 1
Lucyna DUTKIEWICZ-BZOWA 0 0 0 0 0 0
Marek GOLA 0 0 0 1 1 2

 

SENAT

Nazwa komisji Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Babiaku Szkoła Podstawowa w Babiaku Zespół Szkół‚ w Bogusławicach Zespół Szkół‚ w Brdowie Środowiskowy Dom Samopomocy w Dębnie Królewskim Razem
Numer obwodu 1 2 3 4 5
Senat- Liczba wyborców uprawnionych do głosowania 1812 831 1349 1593 880 6465
Senat – Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania 882 285 489 644 293 2593
Frekwencja 48,68% 34,30% 36,25% 40,43% 33,30% 40,11%
Senat – Liczba kart ważnych 882 285 489 644 293 2593
Senat – Liczba głosów nieważnych 39 12 25 9 15 100
Senat – Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkich kandydatów 843 273 464 635 278 2493
Margareta BUDNER 342 133 227 300 113 1115
Andrzej GRZESZCZAK 147 59 62 95 54 417
Zdzisław Kazimierz JANKOWSKI 10 6 11 4 2 33
Eugeniusz MACIEJEWSKI 11 2 2 7 4 26
Ireneusz NIEWIAROWSKI 195 37 97 148 55 532
Eugeniusz PIGUŁA 86 24 27 45 29 211
Marek Lech SAWICKI 52 12 38 36 21 159