Maluch+

Plakat z informacją o dofinanowaniu otrzymanym przez Gminę babiak na utworzenie Gminnego Klubu Dziecięcego MIŚ. Kwota dofinansowania 129 000,00 zł całkowita wartość projektu 161 450,00 zł szary plakat z konbturem orła w tle u góry białoczerwona flaga po lewej a po prawej orzeł w koronie na czerwonym tle.

Gmina Babiak kolejny raz przystąpiła do konkursu ofert ogłoszonego przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki społecznej na finansowe wspieranie zadań z zakresu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH+” 2021. Tym razem wnioskowaliśmy o dofinansowanie na tworzenia miejsc opieki poprzez remont pomieszczeń przeznaczonych dla nowej grupy 10 dzieci w Gminnym Klubie Dziecięcym w Babiaku. W tym zakresie zaplanowano roboty budowlane (roboty rozbiórkowe, ścianki działowe, izolacje, posadzki, stolarka drzwiowa, tynki wewn., okładziny, sufity, malowanie, wentylacja), sanitarne (roboty rozbiórkowe instalacji wod.-kan., roboty montażowe instalacji wodociągowej, roboty montażowe istn. sieci kanalizacyjnej i c.o.), elektryczne (oświetlenie i gniazdka elektryczne, pomiary elektryczne). Zakończenie prac przewidziano do 31.07.2021 r. Otrzymaliśmy dofinansowanie w wysokości 129.000,00 zł, a całkowita wartość projektu to 161.450,00 zł (wkład własny Gminy Babiak 32.450,00 zł).

plakat ministerstwa rodziny i polityki społecznej promujący dofinansowanie z programu "Maluch+" dotyczącego rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wnieku do 3 lat. u góry loga ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej oraz logo programu MALUCH + (konik na biegunach i niebieski napis MALUCH+) na dole dzieci bawiace nie na placu zabaw na zielonej trawie w tle chmórki.