Złote Gody.

 

Grupowe zdjęcie par obchodzących złote gody, no środku Wójt Gminy Babiak wraz z Kierownikiem USC W dniu 07 września 2017 roku pary z terenu Gminy Babiak świętowały 50-tą rocznicę pożycia małżeńskiego. Na uroczystość, która tym razem odbyła się w GOK i BP w Babiaku, przybyło 14 par, byli to Państwo: Kazimierz i Urszula Bulewiczowie, Stanisław i Anna Dąbrowscy, Stanisław i Marianna Frontczakowie, Zdzisław i Urszula Gaudenowie, Władysław i Halina Janiccy, Stanisław i Halina Kamińscy, Zenon i Anna Kropidłowscy, Zdzisław i Anna Kubiakowie,  Zdzisław i Czesława Leśniewscy, Bolesław i Barbara Niedośmiałkowie, Jan i Wiesława Rossowie, Jan i Urszula Rudowiczowie, Bronisław i Eugenia Szklarscy oraz Kazimierz i Zdzisława Wysoccy.

Pary siedzą przy stole przemawia Wójt Gminy Babiak
Wójt Gminy Wojciech Chojnowski wraz z Kierownikiem USC Ewą Bilińską pogratulowali jubilatom oraz złożyli im życzenia: zdrowia i miłości na następne długie lata.
Małżonkowie odebrali przyznane im przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej „Medale Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. Nie obyło się też bez toastu. Tradycyjnie uroczystość uświetniła muzycznie Kapela Cedzidłów.