Mobilna rekrutacja na studia w PWSZ w Koninie

a3_pwsz_rekrutacja_mobilna_2015_2016_babiak-01

Kandydaci na studia spoza Konina nie muszą przyjeżdżać na uczelnię, by się zapisać na studia, to my jedziemy do nich ‒ zapowiadają pracownicy Biura Promocji PWSZ w Koninie. Od 4 sierpnia ruszają z mobilną rekrutacją do kilku miejscowości regionu konińskiego.

Nowa akcja ma ułatwić dostęp do informacji o uczelni i jej ofercie edukacyjnej. W mobilnym punkcie będą więc najnowsze informatory i foldery o uczelni oraz prowadzonych kierunkach, specjalnościach. Najważniejsze jednak jest to, że na miejscu będzie można pobrać i od razu złożyć dokumenty rekrutacyjne, a wszelkie wątpliwości rozwiać w indywidualnej rozmowie z pracownikami biura.

Dodajmy, że akcja jest uzupełnieniem działań promocyjnych i rekrutacyjnych, bowiem na uczelni działa tradycyjna rekrutacji. W tym roku w holu Biblioteki Uczelnianej przy ul. Wyszyńskiego 3C, niemal cały tydzień, czyli od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 16, a w soboty od 9 do 14.

„Rekrutacja na kółkach” rusza wraz II terminem naboru, który zaczyna się 1 sierpnia.

I tak, już 4 sierpnia odwiedzimy Rychwał. Od godz. 10 do 14 będziemy przyjmować w Urzędzie Miasta i Gminy.

6 sierpnia, w tych samych godzinach, ale jakże innej scenerii, bo na plaży, będą mogli zrekrutować się zainteresowani mieszkańcy Ślesina.

11 sierpnia, również od 10 do 14, mobilna rekrutacja zawita w Ostrowitem. Tu miejsce spotkania będzie bardziej oficjalne. PWSZ w Koninie zaprasza tego dnia do Sali Narad w Urzędzie Gminy.

13 sierpnia to dzień wizyty punktu naboru w Babiaku. Od godz. 10 (do 14) Biuro Rekrutacji PWSZ w Koninie zainstaluje się w Urzędzie Gminy.

18 sierpnia (także w godz. 10-14) przyjdzie czas na Zagórów. Tu miejsca do rekrutacji na studia użycza Urząd Miejski.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie kształci na 15 kierunkach i ponad 40 specjalnościach (ekonomicznych, filologicznych, medycznych, pedagogicznych, społecznych, technicznych).

Szczegóły: http://www.pwsz.konin.edu.pl/rekrutacja-pwsz.

Artykuł zamieszczony na prośbę PWSZ w Koninie.